כפפות לעבודה במתח חי - חובה עבור כל עובד בסביבת חשמל

כפפות מבודדות עבור עבודה בסביבה חשמלית המתאפיינת במתח גבוה, מהוות גו הגנה ראשון מפני התחשמלות. מדוע בתוך רשימת ציוד הבטיחות לעבודה בחשמל, חשוב להעניק תשומת לב מוגברת לכפפות, וכיצד בוחרים את הכפפות המתאימות ביותר?

המשך קריאה  
ציוד חשמל – היכן ניתן לרכוש את כל הציוד במקום אחד?

צריכים לרכוש ציוד חשמל? רוצים לרכוש את הכול במקום אחד? אתם מוזמנים אלינו ל"אוריאל שי" לבחון את ההיצע העצום שלנו. רוצים לדעת יותר? צרו קשר עוד היום!

המשך קריאה  
ציוד חשמל

מחפשים ציוד חשמל מכל סוג שהוא? הגעתם אל המקום הנכון. אחנו ב"אוריאל שי" נשמח לסייע לכם בכל מה שתצטרכו. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

המשך קריאה  
ציוד חשמל בסיטונאות

אם אתם צריכים ציוד חשמל בסיטונאות ומחפשים את החנות המתאימה ביותר, אנחנו ב"אוריאל שי" נשמח לסייע לכם. כל מה שאתם צריכים זה ליצור איתנו קשר ולהגיע אלינו!

המשך קריאה  
ציוד חשמל לחשמלאים

מחפשים ציוד חשמל לחשמלאים? הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו ב"אוריאל שי" תוכלו למצוא את כל מבוקשכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנו נשמח לתת לכם שירות אישי ומקצועי!

המשך קריאה  
MENNEKES

אם אתם מחפשים את הרכיבים האיכותיים ביותר, הטובים ביותר והבטוחים ביותר הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו בחברת "אוריאל שי" תוכלו למצוא את מוצרי חברת MENNEKES וליהנות מעמידות לאורך שנים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

המשך קריאה  
דימרים

אם אתם מחפשים דימרים ורוצים את הטוב והאיכותי ביותר, אצלנו ב"אוריאל שי" תוכלו למצוא את מבוקשכם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

המשך קריאה  
שקע ותקע סיקון

אם אתם צריכים שקע ותקע סיקון כמו גם רכיבים חשמל אחרים, הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו ב"אוריאל שי" תמצאו את כל מה שאתם מחפשים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

המשך קריאה  
MENNEKES ישראל

אם אתם מחפשם תקעים ושקעים של חברת MENNEKES הגעתם אל המקום הנכון. אתם מוזמנים ליצור איתנו ב"אוריאל שי" קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ועניין!

המשך קריאה  
חברת MENNEKES

אם אתם רוצים לעשות שימוש במוצריה של חברת MENNEKES הגעתם אל המקום הנכון. אנחנו בחברת "אוריאל שי" נשמח לשרת אתכם ולתת לכם מענה יעיל לכל שאלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

המשך קריאה