ספקי כוח ממותגים

במצב אופטימלי, ספק כוח ממותג לא יבזבז אנרגיה/מתח כלל. ויסות מתח בספקים אלה מושג ע"י שינוי היחס בין המצבים דולק וכבוי. להלן כמה עובדות בסיסיות על ספקי כח ממותגים.

המשך קריאה  

כמעט לכל תחום עיסוק ישנם סיכונים נפוצים וידועים משלו, ולכן, לעוסקים בו יש את אמצעי ההגנה משלהם. גם לעוסקים בחשמל (לכולם, אבל במיוחד לאלה העוסקים במתח גבוה) ישנו צורך להגן על עצמם מפני הסכנות האורבות להם בעיסוקם.

המשך קריאה  

מד טמפרטורה לייזר (או בכינוייו הנוספים - מד חום אינפרא אדום או IR) מאפשר לכם למדוד את הטמפרטורה במהירות, מרחוק, ומבלי לגעת באובייקט שאת חומו אתם מודדים.

המשך קריאה  

למגלה מתכות, למרות התדמית המקצועית שנודעה לו, ישנם שימושים רבים, גם כאשר הוא נמצא בידיהם ובשימושם של חובבנים, שאינם חשמלאים, שרברבים, אנשי שיפוץ ובניה וכד'.

המשך קריאה  
ציוד חשמל מקצועי - כיצד תרכוש את הציוד הנכון?

גם אם אתם אינכם חשמלאים מוסמכים, סביר להניח כי ברשותכם ארגז כלים לא קטן ובו ציוד מקצועי ומקצועי-למחצה, המיועד לתיקונים מזדמנים בבית. זה כנראה בילט-אין במנטליות הישראלית שלנו, להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא

המשך קריאה  
ממהרים? אין לכם זמן? קחו טיימר!

בעולם המורכב והמסובך של ימינו, כל דקה משפיעה וקובעת: מהטיימר הפשוט שבמטבח, אשר מורה לנו מתי הביצים הקשות ששמנו על הכיריים מוכנות, דרך טיימרים שממוזגים במערכות קיימות.

המשך קריאה