ציוד בטיחות לעבודה במתח: הכרחי עבור כל מעסיק בעבודות חשמל

מהו ציוד הבטיחות האישי שאתם מוכרחים לספק לעובדים שלכם, במידה וסביבת העבודה מתאפיינת בחשמל במתח גבוה? כך תדעו לזהות מהם המכשירים והאביזרים ההכרחיים והאם הם מתאימים לסוג העבודות שלכם

המשך קריאה  
חיבורים בשיטת ריתוך אקזוטרמי – FURSEWELD

חיבורי הארקה תת קרקעיים נחשבים לנקודת תורפה אשר עלולה לגרום לכשל בהארקה ולתוצאות מסוכנות לבני אדם .

המשך קריאה  
סימון ארונות חשמל

אם אתם צריכים פתרונות לסימון ארונות חשמל הגעתם אל המקום הנכון. אצלנו ב"אוריאל שי" תמצאו את מה שאתם צריכים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר!

המשך קריאה  

שרוולים מתכווצים בחום יכולים לשמש להרבה מטרות, לא רק שהם מספקים לכבלים שלכם הגנה מפני שחיקה, נזקי כימיקלים ופגעי מזג האוויר, הם גם יכולים לפעול נהדר לריכוז הכבלים יחד ולסימון בצבעים שונים לצורך יצירת בידול הנראה מיידית לעין בין סוגי הכבלים השונים.

המשך קריאה  
מתח נמוך מול מתח גבוה

נתחיל בהצהרה שאולי עשויה להישמע מפתיעה אבל היא הגיונית לחלוטין - הגדרות רמות המתח משתנות בין מדינה אחת לשנייה, וכתוצאה מכך, טווחי המתח העונים להגדרות "מתח גבוה" ו"מתח נמוך" שונות בין מדינה אחת לאחרת.

המשך קריאה  
מילון מונחים בחשמל

להלן מילון המונחים העיקריים בעולם החשמל שמומלץ לך להכיר.

המשך קריאה  
סיטונאי חשמל - כל הסיבות לבחירה בסיטונאי חשמל ולא ברשתות הגדולות

אם אתם חשמלאים חובבים, כל שוק החשמל הקמעונאי פתוח בפניכם. תוכלו לקנות נתיכים בהום סנטר, מברג באייס, אבומטר בטמבוריה מזדמנת, וכן הלאה. גם אם שילמתם מחיר מופקע, או מכרו לכם נורה בעצמה הפחותה מזו שרציתם, לא נורא, מדובר בסה"כ בעגמת נפש מינורית, אשר תישכח עד הפעם הבאה.

המשך קריאה  
מתח גבוה

בתחום ציוד המגן האישי, כפפות מגן מציעות את קו ההגנה הראשון נגד מגוון רחב של סיכוני מתח גבוה ומתח נמוך כאחד.

המשך קריאה