כלי עבודה לחשמלאים

זה יכול לתפוס אתכם בזמן הכי לא טוב מבחינתכם. רגע לפני שבת כשמגיעים אליכם אורחים והמקרר לא מקבל חשמל, פקק שקופץ כל הזמן ואתם לא מבינים למה, מזגן שמקצר או כל בעיית חשמל אחרת שבגללה תצטרכו שהחשמלאי יגיע אליכם הביתה וכמה שיותר מהר.

המשך קריאה  
megger Israel - מותג מוביל בתחום בקרת מוצרי החשמל

מבין מוצרי הבדיקה והמדידה בעולם תעשיית החשמל מובילה את השוק חברת megger Israel אשר מהווה שלוחה לחברה בינלאומית אשר מקורה בבריטניה, פועלת בשוק העולמי קרוב למאה ושלושים שנים, מעסיקה מאות ואלפי עובדים בתחומי המחקר, הפיתוח והייצור של מכשירי מדידה וציוד בדיקה לחשמלאים.

המשך קריאה  
סוגי סטלבנד וההבדלים ביניהם

אם יצא לכם לחווט פעם בעצמכם בבית, אתם בטח מכירים את חוטי ההשחלה, שמכונים בכינויים רבים ושונים, כמו שטלבנד, סטלבנד, שטולבנד או סטולבנד (שכולם שיבושים של ה- Stahl Band הגרמני), חוטי משיכה, סרטי משיכה, חוט השחלה, Draw wires או Draw tapes.

המשך קריאה  
מה הופך את חברת "מגר" לחברה מובילה בתחומה?

חברת מגר מעצבת ומייצרת ציוד נישא לבדיקת חשמל. מוצרי Megger מסייעים לכם להתקין, לייעל, להפחית עלויות ולהאריך את חיי הנכסים החשמליים של לקוחותיכם.

המשך קריאה  
כלי עבודה נפוצים של חשמלאים

האמת היא, שחשמלאים ותיקים מספרים, כי עד לפני מספר עשורים, הכלי החיוני ביותר עבור חשמלאים היה הטסטר, אשר גם שימש כמברג. את שאר הכלים, לקח החשמלאי בהשאלה מבעלי מקצוע אחרים - בנאים, נגרים וכד'.

המשך קריאה  
איזה ציוד בטיחות קיים לעבודה בגובה?

עבודה בגובה היא רכיב הליבה של ענף הבנייה, וזהו גם תחום הנושא כמות משמעותית ולא מבוטלת של סיכונים עבור העוסקים בו.

המשך קריאה  
מי היא חברת רייקם?

חברת רייקם, אשר מיקומה המקורי הוא במנלו פארק, קליפורניה, הייתה החברה הראשונה שפיתחה מוצרים בתיעול תחום מדעי חדש, שנקרא כימיה של קרינות (Radiation Chemistry). קרא עוד.

המשך קריאה  
מה כולל ציוד לעבודה בגובה?

הגדרת עבודה בגובה על פי החוק, היא עבודה בכל אחת מהעבודות הבאות: סולמות, סלים להרמת אדם, בימות הרמה מתרוממות ופיגומים ממוכנים ועוד...

המשך קריאה  
כלי עבודה שונים לחשמלאים

אם תסתכלו בארגז כלי עבודה של חשמלאי מקצועי, כאשר אתם חובבנים בתחום, סביר להניח, כי, לא תכירו (או לא תצליחו לנחש את מטרתם) של לפחות מחצית מכלי המשחית המצויים שם.

המשך קריאה  
ארגז כלי עבודה: כלי העבודה החשוב ביותר שלך

כיצד בוחרים את ארגז כלי העבודה שלכם? כיצד מסדרים את כלי העבודה בארגז הכלים? קרא עוד...

המשך קריאה