מהדק קנדי

לכולנו קשה היום לדמיין חיים ללא חשמל. הוא הרי נמצא בכל דבר ודבר בחיינו וקשור לפעולות רבות אותן אנו עושים, החל בקפה של הבוקר שמצריך קומקום חשמלי, דרך התאורה ומכשירי החשמל שסביבנו, וכלה בכל דבר כמעט שאנו צריכים לעשות.

המשך קריאה  
מה זה סטלבנד חשמלי

בניית בית היא פרויקט מורכב, פרויקט שמצריך לא מעט השקעה של אנרגיה וכמובן של כסף. בניית בית דורשת תכנון נכון שלו, בניה, עיצוב וחשיבה על כל פרט ופרט.

המשך קריאה  
מהדק קנדי

חשמל הוא אחד המשאבים החשובים ביותר בעולם המתקדם, משאב שבלעדיו אנחנו לא באמת יכולים לדמיין את עצמינו חיים. הוא נמצא בכל תחום בחיינו וקשה לנו לדמיין איך העולם היה נראה לפני שהוא היה קיים.

המשך קריאה  
כלי עבודה לחשמלאים

זה יכול לתפוס אתכם בזמן הכי לא טוב מבחינתכם. רגע לפני שבת כשמגיעים אליכם אורחים והמקרר לא מקבל חשמל, פקק שקופץ כל הזמן ואתם לא מבינים למה, מזגן שמקצר או כל בעיית חשמל אחרת שבגללה תצטרכו שהחשמלאי יגיע אליכם הביתה וכמה שיותר מהר.

המשך קריאה  
megger Israel - מותג מוביל בתחום בקרת מוצרי החשמל

מבין מוצרי הבדיקה והמדידה בעולם תעשיית החשמל מובילה את השוק חברת megger Israel אשר מהווה שלוחה לחברה בינלאומית אשר מקורה בבריטניה, פועלת בשוק העולמי קרוב למאה ושלושים שנים, מעסיקה מאות ואלפי עובדים בתחומי המחקר, הפיתוח והייצור של מכשירי מדידה וציוד בדיקה לחשמלאים.

המשך קריאה  
סוגי סטלבנד וההבדלים ביניהם

אם יצא לכם לחווט פעם בעצמכם בבית, אתם בטח מכירים את חוטי ההשחלה, שמכונים בכינויים רבים ושונים, כמו שטלבנד, סטלבנד, שטולבנד או סטולבנד (שכולם שיבושים של ה- Stahl Band הגרמני), חוטי משיכה, סרטי משיכה, חוט השחלה, Draw wires או Draw tapes.

המשך קריאה  
מה הופך את חברת "מגר" לחברה מובילה בתחומה?

חברת מגר מעצבת ומייצרת ציוד נישא לבדיקת חשמל. מוצרי Megger מסייעים לכם להתקין, לייעל, להפחית עלויות ולהאריך את חיי הנכסים החשמליים של לקוחותיכם.

המשך קריאה  
כלי עבודה נפוצים של חשמלאים

האמת היא, שחשמלאים ותיקים מספרים, כי עד לפני מספר עשורים, הכלי החיוני ביותר עבור חשמלאים היה הטסטר, אשר גם שימש כמברג. את שאר הכלים, לקח החשמלאי בהשאלה מבעלי מקצוע אחרים - בנאים, נגרים וכד'.

המשך קריאה  
איזה ציוד בטיחות קיים לעבודה בגובה?

עבודה בגובה היא רכיב הליבה של ענף הבנייה, וזהו גם תחום הנושא כמות משמעותית ולא מבוטלת של סיכונים עבור העוסקים בו.

המשך קריאה  
מי היא חברת רייקם?

חברת רייקם, אשר מיקומה המקורי הוא במנלו פארק, קליפורניה, הייתה החברה הראשונה שפיתחה מוצרים בתיעול תחום מדעי חדש, שנקרא כימיה של קרינות (Radiation Chemistry). קרא עוד.

המשך קריאה