סוגי סטלבנד וההבדלים ביניהם

אם יצא לכם לחווט פעם בעצמכם בבית, אתם בטח מכירים את חוטי ההשחלה, שמכונים בכינויים רבים ושונים, כמו שטלבנד, סטלבנד, שטולבנד או סטולבנד (שכולם שיבושים של ה- Stahl Band הגרמני), חוטי משיכה, סרטי משיכה, חוט השחלה, Draw wires או Draw tapes.

המשך קריאה  
מה הופך את חברת "מגר" לחברה מובילה בתחומה?

חברת מגר מעצבת ומייצרת ציוד נישא לבדיקת חשמל. מוצרי Megger מסייעים לכם להתקין, לייעל, להפחית עלויות ולהאריך את חיי הנכסים החשמליים של לקוחותיכם.

המשך קריאה  
כלי עבודה נפוצים של חשמלאים

האמת היא, שחשמלאים ותיקים מספרים, כי עד לפני מספר עשורים, הכלי החיוני ביותר עבור חשמלאים היה הטסטר, אשר גם שימש כמברג. את שאר הכלים, לקח החשמלאי בהשאלה מבעלי מקצוע אחרים - בנאים, נגרים וכד'.

המשך קריאה  
איזה ציוד בטיחות קיים לעבודה בגובה?

עבודה בגובה היא רכיב הליבה של ענף הבנייה, וזהו גם תחום הנושא כמות משמעותית ולא מבוטלת של סיכונים עבור העוסקים בו.

המשך קריאה  
מי היא חברת רייקם?

חברת רייקם, אשר מיקומה המקורי הוא במנלו פארק, קליפורניה, הייתה החברה הראשונה שפיתחה מוצרים בתיעול תחום מדעי חדש, שנקרא כימיה של קרינות (Radiation Chemistry). קרא עוד.

המשך קריאה  
מה כולל ציוד לעבודה בגובה?

הגדרת עבודה בגובה על פי החוק, היא עבודה בכל אחת מהעבודות הבאות: סולמות, סלים להרמת אדם, בימות הרמה מתרוממות ופיגומים ממוכנים ועוד...

המשך קריאה  
כלי עבודה שונים לחשמלאים

אם תסתכלו בארגז כלי עבודה של חשמלאי מקצועי, כאשר אתם חובבנים בתחום, סביר להניח, כי, לא תכירו (או לא תצליחו לנחש את מטרתם) של לפחות מחצית מכלי המשחית המצויים שם.

המשך קריאה  
ארגז כלי עבודה: כלי העבודה החשוב ביותר שלך

כיצד בוחרים את ארגז כלי העבודה שלכם? כיצד מסדרים את כלי העבודה בארגז הכלים? קרא עוד...

המשך קריאה  
ציוד בטיחות שמוכח כמציל חיים

כאשר עובד מקצועי עובד בשטח, בעת תאונה, הוא איננו מסכן רק את חייו, אלא גם את חיי הסובבים אותו, העובדים איתו ואפילו, חיי העוברים ושבים התמים באזור בו הוא עובד.

המשך קריאה  
ציוד מגן אישי לעבודה בגובה - מה אומרת החקיקה בנושא?

שימוש בציוד מגן, לדוגמה, ציוד מגן אישי לעבודה בגובה, הינו חלק מהחקיקה, אבל יתרה מכך, הוא כורח קיומי, מאחר ויותר ממחצית מתאונות העבודה הקטלניות בישראל, מקורן בעבודה בגובה.

המשך קריאה