חותך כבלים - זה לא רק "קאטר"!

כולם מכירים את חותך הכבלים הידני - ה"תוכי" או ה"קאטר" הקלאסי והפשוט. אמנם כבודו במקומו מונח, אבל מסתבר שהוא רק חלק ממשפחה רחבה למדי של כלי עבודה לחיתוך כבלים. מהם ההבדלים בין הכלים האלה?

המשך קריאה  
מדריך ללוחצי נעלי כבל

עבודות חשמל שונות דורשות הרכבת נעלי כבל חדשות ולעתים בתדירות גבוהה. במקביל, לחיצת נעלי כבל שנעשית שלא כהלכה, עלולה להיות מקור לתקלות במערכות חשמל ואף לסיכון חיים בגללן.

המשך קריאה  
שטלבנד\סטלבנד\סרט משיכה – הדרך הקלה ביותר להשחלת סיבים אופטיים

עבודתו של החשמלאי היא עבודה מורכבת, עבודה שדורשת לא מעט יכולת פיזית וכמובן יידע רב אך גם לא מעט רכיבים שהוא צריך לדעת לעשות בהם שימוש.

המשך קריאה  
כלי עבודה חשמל

כשאנחנו לוחצים על מתג החשמל בבית הוא מיד נדלק ושאנחנו לוחצים על השלט בטלוויזיה, תוך שניות יש לנו תמונה.

המשך קריאה  
מוט חילוץ מתח גבוה

עולם העבודה הוא עולם בו יש לצערנו לא מעט תאונות. מספיק שנפתח את הרדיו או הטלוויזיה או נגלוש באתרי החדשות השונים באינטרנט, בכדי שניווכח שהתאונות הללו הן כבר מכת מדינה של ממש.

המשך קריאה  
כפפות לעבודה במתח

בישראל יש מאות תאונות עבודה מידי שנה. רוב התאונות שאנו שומעים עליהן הן תאונות של נפילה מגובה או נפילה של חפץ כבד על העובד, תאונות שמתרחשות בעיקר באתרי בנייה אבל לא רק.

המשך קריאה  
מהדק קנדי

לכולנו קשה היום לדמיין חיים ללא חשמל. הוא הרי נמצא בכל דבר ודבר בחיינו וקשור לפעולות רבות אותן אנו עושים, החל בקפה של הבוקר שמצריך קומקום חשמלי, דרך התאורה ומכשירי החשמל שסביבנו, וכלה בכל דבר כמעט שאנו צריכים לעשות.

המשך קריאה  
מה זה סטלבנד חשמלי

בניית בית היא פרויקט מורכב, פרויקט שמצריך לא מעט השקעה של אנרגיה וכמובן של כסף. בניית בית דורשת תכנון נכון שלו, בניה, עיצוב וחשיבה על כל פרט ופרט.

המשך קריאה  
מהדק קנדי

חשמל הוא אחד המשאבים החשובים ביותר בעולם המתקדם, משאב שבלעדיו אנחנו לא באמת יכולים לדמיין את עצמינו חיים. הוא נמצא בכל תחום בחיינו וקשה לנו לדמיין איך העולם היה נראה לפני שהוא היה קיים.

המשך קריאה  
כלי עבודה לחשמלאים

זה יכול לתפוס אתכם בזמן הכי לא טוב מבחינתכם. רגע לפני שבת כשמגיעים אליכם אורחים והמקרר לא מקבל חשמל, פקק שקופץ כל הזמן ואתם לא מבינים למה, מזגן שמקצר או כל בעיית חשמל אחרת שבגללה תצטרכו שהחשמלאי יגיע אליכם הביתה וכמה שיותר מהר.

המשך קריאה