מכשירי מדידה למודדים

לא משנה על איזה תחום תעשייתי תסתכלו, תראו שהכול מדיד וצריך להיות מדויק. צריך לבחון כל דבר לעומק ולוודא שתהליכים מתקיימים בדיוק כמו שהם צריכים להתקיים, צריך לנטר דברים ולבחון אלמנטים שונים. איך עושים את זה?

המשך קריאה  
מד טמפרטורה

מי מאיתנו לא מכיר את זה – מתחילים להרגיש לא במיטבנו, התיאבון נעלם, מתחילים להרגיש צמרמורת וכאבים בכל הגוף ובסופו של דבר מודדים חום ומגלים שהוא עלה.

המשך קריאה  
מצלמות תרמיות

אנו חיים בעולם מתקדם, עולם בו כל הזמן יש עוד ועוד חידושים, ועוד אמצעים שהופכים את החיים שלנו לנוחים יותר, פשוטים יותר ולעיתים אף זולים יותר. אחת מהן היא המצלמה התרמית שמשנה את הדרך בה אנו מגלים רטיבות.

המשך קריאה  
מגר - שימושים ותועלות של מכשירי מדידת מתח ובידוד

תעשיית מוצרי החשמל והאלקטרוניקה מגלגלת עשרות מיליארדי שקלים בשנה בעולם כולו ומספקת מוצרי קדמה, נוחות ואיכות חיים לצד טכנולוגיות רפואיות, מוצרים לפיתוח ולייצור ומוצרים ביתיים למשתמש הפרטי.

המשך קריאה  
מהי מצלמה תרמית?

אתם נמצאים בבית שלכם ולפתע אתם מגלים על הקיר סימני רטיבות. זה יכול להיות אומנם שמשהו שהשפריץ על הקיר אבל מהר מאוד אתם מבינים שיש בעיה. הכתם הולך ומתרחב ויש עובש גלוי, הטיח מתחיל להתקלף והקיר מתחיל להתנפח... אז מה עושים?

המשך קריאה  
מדי טמפרטורה - איך זה עובד בפועל?

כולנו מכירים את מדי הטמפרטורה של הגוף או בשמם השני – מדי חום. ואכן, מדידת חום הגוף חשובה בעיקר כשחולים, אך ישנם גם מדי טמפרטורה לתעשיות השונות ולאו דווקא בתעשיית הבריאות. קרא עוד.

המשך קריאה  
הכל על רב מודד לחשמלאים

היום, כל אחד יכול להרכיב בין השאר מעגלים חשמליים בלי להשקיע בכך יותר מידי, וכל מה שצריך הוא כמה כלים ויידע בדברים בסיסיים. אחד הדברים אותם צריך לדעת הוא מהו רב מודד ולמה הוא משמש, והנה קצת מידע עליו.

המשך קריאה  
מדידת טמפרטורה כבסיס לבקרת אקלים

כיצד אנחנו רותמים את מדי הטמפרטורה ואת מדידת הטמפרטורה לתועלת התעשיות והעסקים השונים? ישנן המון דוגמאות לכך, כאן, ריכזנו עבורכם את הבולטות שבהן.

המשך קריאה  
מה זה מודד מרחק לייזר?

מד מרחק לייזר שולח פולס של לייזר אל היעד ומודד את הזמן שנדרש להשתקפותו של הפולס לשוב אל המכשיר. זקוק למד מרחק לייזר איכותי? פנה אלינו עוד היום.

המשך קריאה  
מהו מד לחות וטמפרטורה?

עכשיו ב"אוריאל שי" למחפשים מד לחות וטמפרטורה איכותי: להלן מד לחות וטמפרטורה דגם DT321. מהירות תגובה גבוהה, דיוק גבוה, עיצוב מבוסס מעבד מיקרו ועוד.

המשך קריאה