רב מודד – מדוע מגר הפכו לשם גנרי כל כך?

אם אתם מחפשים רב מודד של חברת מגר כמו גם מוצרים אחרים בתחום, אנחנו ב"אוריאל שי" נוכל לספק לכם אותם. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

המשך קריאה  
מכשירים לבדיקת מתקנים סולאריים

חברת HT איטליה – החברה מספר אחד בתחום מכשירי מדידה בתחום הסולארי הפתרונות החדשים של HT לבדיקת ביצועים , אופטימיזציה , וגילוי תקלות

המשך קריאה  
ציוד בדיקה לתחנות משנה ותחנות השנאה

TEST INSTRUMENTS FOR TRANSFORMATION STATIONS AND SUB STATIONS חברת MEGGER הינה החברה המובילה עולם בתחום ציוד מדידה. עם מפעלי יצור בארה"ב , אנגליה , גרמניה ושוודיה.

המשך קריאה  
סוגי מגר וממי כדאי לקנות

אם אתם מחפשים מכשירים של מגר אנחנו ב"אוריאל שי" נשמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם!

המשך קריאה  
מכשירי מדידה הטובים בעולם

אם אתם מחפשים את מכשירי המדידה הטובים בעולם, אתם צריכים לפנות אלינו ל"אוריאל שי" - נשמח לסייע לכם בכל דבר ועניין.

המשך קריאה  
דרכים מומלצות לאיתור נזילות

אם אתם רוצים לדעת יותר על מצלמות תרמיו והשימוש בהן, הגעתם אל המקום הנכון. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר – אוריאל שי!

המשך קריאה  
סוגי מד לייזר

מד מרחק מבוסס לייזר הוא סוג מדי מרחק בולט במיוחד ורב שימושי. עקרון פעולתו פשוט: קרן לייזר משודרת ליעד שאליו רוצים למדוד את המרחק, כאשר הזמן שלוקח לה להגיע ליעד וחזרה, מאפשר למכשיר לחשב את המרחק. מה עושים איתם? אלה סוגי השימושים העיקריים.

המשך קריאה  
יתרונות המצלמה התרמית לגילוי נזילות

מצלמה תרמית היא פריט ציוד לא זול והשימוש בה לכאורה מייקר את עבודת האינסטלאטור. מדוע אם כך, מצלמה כזו  דווקא משתלמת, גם לאינסטלאטור וגם ללקוח הסופי? אלה היתרונות העיקרים שמביאים לכך.

המשך קריאה  
סוגי מד מרחק

במחשבה ראשונה על מדידת מרחק, קל לחשוב על סרט המדידה הידוע, על ספירת צעדים או מרצפות. אבל מה עוד זמין למקצוענים? אילו דרכים למדידת מרחק הומצאו עד כה?

המשך קריאה  
מכשירי מדידה למודדים

לא משנה על איזה תחום תעשייתי תסתכלו, תראו שהכול מדיד וצריך להיות מדויק. צריך לבחון כל דבר לעומק ולוודא שתהליכים מתקיימים בדיוק כמו שהם צריכים להתקיים, צריך לנטר דברים ולבחון אלמנטים שונים. איך עושים את זה?

המשך קריאה