נעל כבל

בעידן שבו אנו חיים החשמל הוא מרכיב משמעותי מאוד בחיינו. אנחנו לוקחים אותו כמובן מאליו ולא יכולים לדמיין את החיים שלנו בלעדיו. אנחנו לא ממש חושבים איך הוא פועל ומהי השרשרת שמובילה לפעילות חשמלית, ומספיק שנלחץ על המתג בשביל שהאור יידלק אצלנו.

המשך קריאה  
לוחץ נעלי כבל, מכשירי מדידה ואביזרים נוספים בתעשיית החשמל

עולם החשמל טומן בחובו עבודות רבות, בדיקות שונות ותחזוקה שוטפת אשר כל אלה מחייבים שימוש בכלי עבודה מקצועיים, בטיחותיים ומדויקים. בין סדרות המוצרים הרבות ניתן למצוא מוצרים המחולקים על פי קטגוריות, אשר נועדו לסייע בהתמצאות ובבחירה.

המשך קריאה  
כלי עבודה בחשמל - כלים מתקדמים לאיתור ליקויים ולבטיחות בחשמל

חשמלאים העובדים בעבודות שטח או במעבדות זקוקים לכלי עבודה מקצועיים, איכותיים ומותאמים לאופי עבודתם.

המשך קריאה  
ספקי כוח ממותגים

במצב אופטימלי, ספק כוח ממותג לא יבזבז אנרגיה/מתח כלל. ויסות מתח בספקים אלה מושג ע"י שינוי היחס בין המצבים דולק וכבוי. להלן כמה עובדות בסיסיות על ספקי כח ממותגים.

המשך קריאה  

כמעט לכל תחום עיסוק ישנם סיכונים נפוצים וידועים משלו, ולכן, לעוסקים בו יש את אמצעי ההגנה משלהם. גם לעוסקים בחשמל (לכולם, אבל במיוחד לאלה העוסקים במתח גבוה) ישנו צורך להגן על עצמם מפני הסכנות האורבות להם בעיסוקם.

המשך קריאה  

מד טמפרטורה לייזר (או בכינוייו הנוספים - מד חום אינפרא אדום או IR) מאפשר לכם למדוד את הטמפרטורה במהירות, מרחוק, ומבלי לגעת באובייקט שאת חומו אתם מודדים.

המשך קריאה  

למגלה מתכות, למרות התדמית המקצועית שנודעה לו, ישנם שימושים רבים, גם כאשר הוא נמצא בידיהם ובשימושם של חובבנים, שאינם חשמלאים, שרברבים, אנשי שיפוץ ובניה וכד'.

המשך קריאה  
ציוד חשמל מקצועי - כיצד תרכוש את הציוד הנכון?

גם אם אתם אינכם חשמלאים מוסמכים, סביר להניח כי ברשותכם ארגז כלים לא קטן ובו ציוד מקצועי ומקצועי-למחצה, המיועד לתיקונים מזדמנים בבית. זה כנראה בילט-אין במנטליות הישראלית שלנו, להיות מוכנים לכל צרה שלא תבוא

המשך קריאה  
ממהרים? אין לכם זמן? קחו טיימר!

בעולם המורכב והמסובך של ימינו, כל דקה משפיעה וקובעת: מהטיימר הפשוט שבמטבח, אשר מורה לנו מתי הביצים הקשות ששמנו על הכיריים מוכנות, דרך טיימרים שממוזגים במערכות קיימות.

המשך קריאה